• Ново
Рија мода боемска егзотична оригинална геометриска геометриска изјава
zoom_in

Рија мода боемска егзотична оригинална геометриска геометриска изјава

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Рачно изработено со висококвалитетна природна кожа, овие обетки ќе бидат вашиот нов омилен главен пар! Овие обетки од шик шик со бухо се карактеризираат со минималистички, геометриски кожни привлечности кои се достапни во толку многу поп -бои и забавни опции за печатење. Можете исто така да изберете од опциите за ладна форма (солза, круша, ромб, дијамант и ливче) или да ги имате сите! Бонус, тие прават одличен подарок за вашите најблиски или за себе! Рија мода боемска егзотична оригинална геометриска геометриска изјава обетки.

Им се допаѓа и на купувачите..