• Ново
5-то и главно розово злато над стерлинг сребрено рачно завиткано асиметрични и камени обетки од калцедонија
zoom_in

5-то и главно розово злато над стерлинг сребрено рачно завиткано асиметрични и камени обетки од калцедонија

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во забавни и функционални додатоци кои се совршени за секоја пригода со прекрасен 5 -ти и главен накит! 5-то и главно розово злато над стерлинг сребрено рачно завиткано асиметрично и солза калцедони камени обетки : 18 KT розово злато платингерлинг сребро-завиткано и солза калцедонија камен.

Им се допаѓа и на купувачите..