• Ново
Смоки кварц Стерлинг сребрен овален обетка за обетки
zoom_in

Смоки кварц Стерлинг сребрен овален обетка за обетки

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Овие атрактивни обетки покажуваат висат пушачки кварц седум милиметри од пет милиметарски овални скапоцени камења. Обетките се обезбедени со затворање на потпирачот и изработени од сребро. Смоки кварц Стерлинг сребро 7мм х 5мм овални обетки за ловци : Изработени во Стерлинг Сребрена1,25 КТ. Т.Г.В. Затворање на пушачи кварцлевер.

Им се допаѓа и на купувачите..