• Ново
Симулирани обетки од морнит Стерлинг сребро овални обетки
zoom_in

Симулирани обетки од морнит Стерлинг сребро овални обетки

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Овие атрактивни обетки покажуваат виси симулиран морганит седум-милиметар од пет милиметарски овални скапоцени камења. Обетките се обезбедени со затворање на потпирачот и изработени од сребро. Симулирано морганит Стерлинг сребро 7мм х 5мм овални обетки за ловци : Изработени во Стерлинг Сребрена1.4 КТ. Т.Г.В. Затворање на Morganiteleverback.

Им се допаѓа и на купувачите..