• Ново
Chaps женски златен тон мал пад на солза корал рачка назад обетки
zoom_in

Chaps женски златен тон мал пад на солза корал рачка назад обетки

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Чапс златен тон мал капка обетка. 0,6 "Капка, 1,25 " дијаметар, лост назад, моден накит што може да го носат возрасните, да ја подобрат вашата додаточна колекција со безвременска привлечност. Чапс златен тон мал капка обетка. Димензии : 0,6 "капка 1,25" дијаметар. Лост назад. Позлатено со златен тон. Пол Жена . Земја на Оргин : Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..