• Ново
Ариста Карат Т.В. Бела кружна кубна цирконија бела висина мода женски обетки во сребро сребро
zoom_in

Ариста Карат Т.В. Бела кружна кубна цирконија бела висина мода женски обетки во сребро сребро

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Оставете ја вашата гардероба со реален изглед создадени сини сафири и пенливи CZ. Овие модерни обетки на обрачот имаат поставки за пронг за да ги држат камењата безбедно на место. Овие 5/8 ct. Т.Г.В. Создадени сини сафир и бело кружен CZ Стерлинг сребро модни обетки се совршен додаток на секоја облека. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и да му бидат надарени на вашата сопруга, девојка, мајка, сестра или вашата пријателка. Ариста 5/8 Карат Т.В. Бела тркалезна кубна цирконија бела висина мода женски обетки во сребро. Камен тип - Бела кубна цирконија. Тежина на дијамант : 5/8 карат. Квалитет на дијамант : НА. Дијамантско сечење : круг. Метал : Стерлинг сребро. Метална боја : Бела. Клип : Пеперутка. Пол Жена. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Им се допаѓа и на купувачите..