• Ново
Спакувани обетки за капаци од каубојска забава
zoom_in

Спакувани обетки за капаци од каубојска забава

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Да-хау! Излезете во стил со овие "каубојски обетки " од спакувана забава. Овој симпатичен пар обетки од каубојски капа е полн со детали за бисери и финиш на златен тон. Овие обетки се совршени за секојдневно носење или специјален настан за да додадете малку талент. Метал : златен тон. Пад : приближно 1,25 ". Затворање : Поставете со притисок. Акценти : Каубојска капа, симулиран бисер, розова. За спакуваната забава : спакуваната забава ја прави секојдневната забава со своите уникатни, достапни и искуствени производи дизајнирани во Остин, Тексас. Womanена- Во сопственост и инспирирана од светли бои, бескрајни конфети и идеја за славење на малите работи во животот (од половина роденден до последниот француски пржење) сите ја прават оваа марка позитивна и забавна сила што луѓето ја запознаа и сакаат. Со еден посветен Следејќи ги забавите девојки и познати личности, на социјалните мрежи, спакуваната забава верува дека е доволно kindубезна да ја сподели забавата со другите и да биде доволно уверен за да си го направи својот живот забава секој ден. Измешајте и совпаѓајте со кој било од производите преку спакуваната забава на партијата Колекции за создавање свој свет на забава.

Им се допаѓа и на купувачите..