• Ново
Рија мода боемска оригинална велур вистинска кожна капка обетки
zoom_in

Рија мода боемска оригинална велур вистинска кожна капка обетки

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Рачно изработено со висококвалитетна природна кожа, овие обетки ќе бидат вашиот нов омилен главен пар! Овие обетки од шик шик со бухо се карактеризираат со минималистички, геометриски кожни привлечности кои се достапни во толку многу поп -бои и забавни опции за печатење. Можете исто така да изберете од опциите за кул форма (боемски пердув, племенска тројка на пердуви, солза на пердуви, крило на ангелско крило, двојно од пердуви) или да ги имате сите! Бонус, тие прават одличен подарок за вашите најблиски или за себе! Рија мода боемски оригинален велур вистински обетки од кожа.

Им се допаѓа и на купувачите..