• Ново
Outfmvch женски фустани Летен Ленен Фустан Цврст V Врат Краток Ракав Секојдневен Фустан есенски фустани
zoom_in

Outfmvch женски фустани Летен Ленен Фустан Цврст V Врат Краток Ракав Секојдневен Фустан есенски фустани

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - биста : 100см/39,37" - - рамо : 39см/15,35" - - ракав : 15см/5,91" - - Напред - Должина : 83см/32,68" - - Назад - Должина : 88СМ/34,65". Големина : М - - Биста : 104см/40.94" - - Рамо : 40см/15.75 "- - Ракав : 16см/6.30 "- - пред-должина : 84см/33.07 "- - назад-должина : 89см/35.04". Големина : Л - - Биста : 108см/42.52" - - Рамо : 41см/16.14 "- - Ракав : 17см/6.69 "- - напред-должина : 85см/33.46 "- - назад-должина : 90см/35.43". Големина : XL - - Биста : 112cm/44.09 "- - Рамо : 42cm/16.54 "- - Ракав : 18cm/7.09 "- - пред-должина : 86cm/33.86 "- - Назад-должина : 91cm/35.83". Големина : XXL - - Биста : 116cm/45.67 "- - Рамо : 43cm/16.93 "- - Ракав : 19cm/7.48" - - пред - должина : 87cm/34.25" - - назад - должина : 92cm/36.22 " Жени Летен Ленен Фустан Цврст V Врат Краток Ракав Обичен Фустан ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака До Нас Карактеристики : € МАТЕРИЈАЛ●Лен, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. €ДИЗАЈН_ Секси V вратот, солидна. €НАТПРЕВАР}Фустанот е шик дело за викенд за целогодишно носење. Спарете со потпетици и спојка за да го погодите градот со стил. ①Стил и секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот удобен, и ќе ви се допадне кога ќе го добиете. ●ПОВОД€Секојдневен Фустан Е Одличен За Забава, Вечера, Клуб, Датира, канцеларија работа, коктел, гостин на свадба, деверуша, Итн. Совршен за лето, пролет, fall и одличен за секојдневно носење. Специфики на предметот : Сезона : Пролет/Лето/Aut Пол : Женски Материјал : Тип На Памучна И Ленена Шема : Цврстиот Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан. Есенски Фустани За Жени 2022 Фустани За Жени 2022 Свадбени Фустани За Гости За Жени Црни Фустани За Жени Џемпер Фустан За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Бел Фустан Женски Свадбени Фустани За Венчавки Фустани За Жени Есенски Ренесансен Фустан Женски Фустани За Жени 2022 Фустан За Свадба Плус Големина За Жени Женски Фустани Женски Блузи Облечени Секојдневен Макси Фустан За Жени Секси Фустани За Жени Зимски Фустани За Жени 2022 Розова Облека За Жени Миди Фустани За Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..