• Ново
Гузом Женски Есенски Фустани-В-Врат Со Долги Ракави Цветен Секојдневен Макси Фустан Црн
zoom_in

Гузом Женски Есенски Фустани-В-Врат Со Долги Ракави Цветен Секојдневен Макси Фустан Црн

DEN 574.08

Износ
check Во продавницата.

Гузом Женски Есенски Фустани 2023-В-Врат Со Долги Ракави Цветен Секојдневен Макси Фустан Црн Карактеристики : 1. Фустан кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина, истегнување и богат материјал за дополнителна удобност. 2. Макси Фустани За Жени, Матурски Фустан,Секојдневни Фустани, ками фустан, партиски фустан 3. Модерен, шик и симпатичен стил ве прави секси и привлечни во толпата. 4. Погоден за одмор, работа, забава, свадба, клуб, враќање дома, плажа или секојдневна облека . Совети : 1. Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам! 2. Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи. 3. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!. Големина табела : (XXL )Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80" Ракав : 57cm/22.44 "Рамо : 34cm/13.39" Половината : 58-90cm/22.83-35.43 "Должина : 87cm/34.25" Големина : M Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 58см/22.83" Рамо : 35см/13.78 "Половината : 62-94см/24.41-37.01" Должина : 88см/34.65 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 59см/23.23" Рамо : 36см/14.17 "Половината : 66-98см/25.98-38.58" Должина : 89см/35.04 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52" Ракав : 60cm/23.62 "Рамо : 37cm/14.57" Половината : 70-102cm/27.56-40.16 "Должина : 90cm/35.43" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 61cm/24.02" Рамо : 38cm/14.96 "Половината : 74-106cm/29.13-41.73 "Должина : 91cm/35.83". Дополнителни Спецификации : Бои : Црна Големина : XXLSeason : All Season Gender : Womenmater : 95%Полиестер, 5%Spandex Occasion : Разноврсен секојдневен стил : Сексил Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Суво Пакување : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Пребарување клучни зборови : подароци за жени,матурски фустан за жени,женски блузи,подароци за неа,Дозвола,трендовски,нови,Врвни Брендови,Нов Тренд,празнични подароци за сите,популарни,денешна зделка ,фустан со долги ракави за жени,бестселер ,можност,поп,ексклузивно,ново издание,фустан со светки за жени,празнични фустани за жени 2023,најважни,новогодишни фустани за жени,ограничено време ,најнови ,фустани за жени 2023 година,додадена вредност, ексклузивна,Подарок,флеш продажба,породилен фустан,нови пристигнувања,Избрана,зашеметена,Одлична ,Шик.

Им се допаѓа и на купувачите..