• Ново
Fsqjgq Миди Фустани Женски Линија Фустани За Жени V-Вратот Елегантен Макси Фустан Линија Должина На Подот Партија Фустан Матурска Облека Сина Големина Xl
zoom_in

Fsqjgq Миди Фустани Женски Линија Фустани За Жени V-Вратот Елегантен Макси Фустан Линија Должина На Подот Партија Фустан Матурска

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Јака : В-Вратоврска Фустан За Вратот Жени Средни Фустани Високи Ниски Лизгачки Фустани И Вечерни Фустани Светкав Фустан Плус Големина Секојдневни Печатени Фустани за Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.8" Половината : 62см/24.4" : 90см/35.4" Должина : 146см/57.4"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.4" Половината : 66см/25.9" : 94см/37.0" Должина : 147см/57.8"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 94см/37.0" половината : 70см/27.5" : 98см/38.5" должина : 146см/58.2"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 ВЕЛИКА Британија : 14 еу : 40 биста : 98см/38.5" половината : 74см/29.1" : 102см/40.1" должина : 146см/58.6" €_ ултра лесен И мек материјал q : лесен Иако е лесен, можете удобно да го носите прекрасниот фустан без да се грижите дали ќе го видите Проблемот благодарение на висококвалитетната ткаенина и меката постава. Quodication Quodication : Плажа, Вечерни Забави, Шопинг, Свадбен Гостин, Забави, Состаноци,Патување, Дружење, Ноќно Излегување, Одмор, Одмор, Семејство И Секојдневна Облека. Елегантни Фустани за Женски Секојдневен Лето,Fall, Зима, Пролет . Quetch Идеи За Совпаѓање : Сандали, Потпетици, Патики, Хеланки, Ѓердан, Обетки, Капи. Quotfort Погоден За Поголемиот Дел Од Телото Q : Нашата Големина Се Движи Многу, Плус Големина ,Со Одличен Еластичен Појас Кој Одговара За Сите Типови На Тело. Без Разлика Дали Сте Тенок Или Дебел, Овој Фустан Е За Вас. Носете Го И Ќе Бидете Полни Со Шарм!. Quztrest Облека За Нега Q : Машинско Перење Препорачано Со Вода Со Ниска Температура, Користејќи Благ Нежен Сапун, Без Белило . 100% Полиестер. Повлечете Го Затворањето.

Им се допаѓа и на купувачите..