• Ново
Фустани За Жени Секојдневни Фустани Жени Дневни Миди Фустани Плус Големина Фустани Фустани Без Ракави Фустани Дами Фустани На Дозвола ВЕРМИЛИОН 2XL
zoom_in

Фустани За Жени Секојдневни Фустани Жени Дневни Миди Фустани Плус Големина Фустани Фустани Без Ракави Фустани Дами Фустани На

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Женски V-Вратот Гроздобер Крпеница Белешка Печатење Здолниште Коктел Партија Тенок Фустан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Vermilion Size : Xxlsleve Должина : Без Ракави Должина : Стил На Фустан Со Средна Должина : Вечерна Наметка : V-Дезен : Цврст Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневен, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Компјутерски Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Фустани За Жени 2023 година. летни фустани 2023. женски летни фустани. €Дизајн q : Женски V-Вратот Гроздобер Крпеница Белешка Печатење Здолниште Коктел Партија Тенок Фустан. ①Карактеристика : фустани Без Ракави; фустани Со Средна Должина; Фустани Со Врат; Вечерни фустани; Цврсти фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Запознавање, Бритдеј, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење.

Им се допаѓа и на купувачите..