• Ново
Летни Фустани За Жени Моден Крпеница Со Средна Должина На Лактот А-Линија Круг Деколте Фустан Црн Л
zoom_in

Летни Фустани За Жени Моден Крпеница Со Средна Должина На Лактот А-Линија Круг Деколте Фустан Црн Л

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина до Лактот е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Лактот : Должина На Вратот Со Средна Должина : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Крпеница-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : М САД : 6 Биста : 92см/36,22" Половината : 65см/25,59" Ракав : 35,5 см/13,98" Колк : 100см/39,37" Должина : 121см/47,64" Големина : Л САД : 8 Биста : 98см/38,58" Половината : 70см/27,56" Ракав : 36см/14.17" колк : 106см/41.73" должина : 122см/48.03" големина : Xl Сад : 10 биста : 104см/40.94" половината : 75см/29.53" ракав : 36.5 см/14.37" Колк : 112см/44.09" Должина : 123см/48.43" Големина : 2xl сад : 12 Биста : 110cm/43.31" половината : 80cm/31.50" ракав : 37cm/14.57" колк : 118cm/46.46" должина : 124cm/48.82" големина : 3xl сад : 41 Биста : 116cm/45.67" половината : 85cm/33.46" ракав : 37.5 см/14,76" Колк : 124СМ/48,82" должина : 125см/49,21" женски летни фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..