• Ново
Женски Џемпер Фустани Плетени Обвивка Фустан Дами Еднобојна Долги Ракави Круг Вратот Лабава Кадифен Џемпер Фустан Искинати Преголеми Џемпер Фустан
zoom_in

Женски Џемпер Фустани Плетени Обвивка Фустан Дами Еднобојна Долги Ракави Круг Вратот Лабава Кадифен Џемпер Фустан Искинати Преголеми

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Должина На Полиестердреси : Силуета До Колена : тип На Права Шема : цврста боја должина на ракавот : долги ракави главна боја : прикажан стил : моден пакет вклучува : 1x Женски Фустан, 1x Ремен10 Ѕвезда Плетен Фустан Жена Со Едно Рамо Божиќен Џемпер Фустан Фит И Фустан Со Џемпер Со Одблесок Плус Големина кабел Плетен џемпер Фустан табела Со Големина : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 53cm/20.87" Должина : 82cm/32.28"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 83cm/32.68"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 84см/33.07"големина : xl биста : 108см/42.52" ракав : 56см/22.05" Должина : 85см/33.46"големина : xxl Биста : 112см/44.09" Ракав : 57см/22.44" Должина : 86см/33.86"големина : xxxl биста : 116см/45.67" ракав : 58см/22.83" должина : 87см/34.25" дизајн стил : . Овој Џемпер Фустан Е Секојдневен И Стилски, Со Нови Шевови, Слатки, Долги Ракави, Удобни И Топли. Нашите Фустани Се Достапни во Различни Големини и Бои, Можете Да Чевли Според Вашите Желби Долги Ракави Џемпер Жени V Фустан Сите Фустан За Жени Малку Фустан Вино Нејасни Преголеми. Материјал : Полиестер, Е Супер Мека Ткаенина Женски Џемпер Фустан Со Долги Ракави Новогодишна Ноќ Фустан Фустани Со Кратки Обвивки За Жени Преголем Плетен Фустан За Џемпери За Жени. Задоволителна Услуга : Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време, Ако Имате Било Какви Проблеми Со Објектот. Само Сакаме Да Знаете Дека Вашето Задоволство Е Секогаш Наш Приоритет. Топол Фустан Каул Вратот Фустани Секси Џемпер За Жени Висок Половината Фустани Падне Заврши Фустан. Повеќе Големини : Нашата Големина Е Азиска Големина .Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате. Плетен Фустан За Жени Тен Тенок Џемпер Плескање Фустан Женски Џемпер Џемпер Завиткајте Преден Фустан Со Светки. [Специјален Дизајн] Дамски Фустан Со Долги ракави, Половината со средна должина, Симпатичен И Секси Џемпер Фустан, Дизајн На Здолниште Со Тркалезна Обвивка, Стил, Погоден за Полуформално Носење. Каул Вратот Џемпер Жени Жени Џемпери За Есенски Ден Фустан Џемпер За Коктел Фустан Опремени Џемпер Фустан.

Им се допаѓа и на купувачите..