• Ново
Време и време фустан за женски очен
zoom_in

Време и време фустан за женски очен

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Светло и воздушно зачувување на очите од време и TRU е сигурно дека ќе стане ваш топло време. Симпатично е и случајно. Поставете го со тексас јакна за помодерен пристап или оставете го соло. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 36 "Долг од центарот на задниот врат. Удари под коленото. Директно, еластично деколте; фустан од А-линија. Без ракави. Од време и вистинито.

Им се допаѓа и на купувачите..