• Ново
Елегантни Печатени Женски Фустани За Кошули Со Лабаво Вклопување Копче Со Долги Ракави Макси Фустан Со Врат За Дами Обичен Шлиц Долг Фустан Fall Сина Големина
zoom_in

Елегантни Печатени Женски Фустани За Кошули Со Лабаво Вклопување Копче Со Долги Ракави Макси Фустан Со Врат За Дами Обичен Шлиц

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Сезона : Fall Пол : Жени,Возрасни Материјал : Полиестерстил : Мода што добивате : 1 x Женски фустан Табела Со Големина : Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 53cm/20.87" Должина : 139cm/54.72"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 140cm/55.12"големина : L Биста : 112cm/44.09" рамо : 44cm/17.32" ракав : 55cm/21.65" должина : 141cm/55.51"големина : Xl Биста : 118cm/46.46" рамо : 45cm/17.72" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 142cm/55.91"големина : Xxl Биста : 124cm/48.82" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 143cm/56.30" Содржина На Материјал : макси фустан со Долги Ракави за жени е изработен од мека и Издржлива полиестерска ткаенина. Завеса-добро, Дише и Удобно За Носење. Анти-брчки, Не Се Намалува.Не See-though.No Рашири Ткаенина.Машина За Перење Во Ладна Вода, Висат За Да Се Исушат. Одликувајќи се со квадратен врат што доведува до опуштено вклопување со детали за плетење кабел. Долги балонски ракави, висок струк и плисирано здолниште за да го скриете стомакот на добар начин и изгледа потенок. Течното и лабаво вклопување нуди најголема удобност, но сепак дава добра форма на вашето тело. подуените ракави ви овозможуваат да ги движите рацете без да бидете затегнати. Деколтето е скромно, но привлечно. Дизајн : женски фустани со долги ракави миди е одличен мал главен производ што треба да го имате во вашата гардероба. Иако е недооценет во дизајнот, елегантниот фустан ја покажува вашата женска крива фигура со ребрестата плетена конструкција и пресечената страна.Вреди Да Се Препорача Долг Фустан : тој е разноврсен по тоа што можете да слоевит со блејзер, појас, џемпер или што и да сакате да користите. Прилики : овој џемпер фустан совршен за работа, училиште, канцеларија, враќање дома, забава, улица, состанок и секојдневно носење во fall или зима со фармерки или хеланки. Рачно перење или машинско перење ладно. Падне Лабава Тенок Одговара Долги Ракави Фустани.

Им се допаѓа и на купувачите..