• Ново
Daznico Жените Повик Точка Печатење Возбуда Фустан V Вратот Лабава Мини Фустан Долг Ракав Лабава Замав Фустан Летни Фустани XXL
zoom_in

Daznico Жените Повик Точка Печатење Возбуда Фустан V Вратот Лабава Мини Фустан Долг Ракав Лабава Замав Фустан Летни Фустани

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Стил : Дневна/Секојдневна Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примениот предмет Пол : Женски Тип На Шема : Цврсто Деколте : V-врат што добивате : 1 X Фустанилхуета : А-Линија изработена е од висококвалитетни материјали, издржливи за вашето секојдневно носење!Материјал : Полиестерска Сезона : Летен Специјален Ракав За Одблесок/V-врат/возбуда спојка дизајн должина на ракавот : Краток Ракав целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Декорација : Неедрес Должина : Краткоова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Ракав : 55см/21.65" Половината : 78см/30.71" Должина : 83см/32.68"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.2" Ракав : 56см/22.05" Половината : 82см/32.28" ДОЛЖИНА : 84 CM/33.07"големина : l сад : 8 велика британија : 14 Еу : 38 биста : 98cm/38.58" ракав : 57cm/22.44" половината : 86cm/33.86" ДОЛЖИНА : 85 CM/33.46"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 16 еу : 40 биста : 104cm/40.9" ракав : 58см/22.83" половината : 90см/35.43" должина : 86см/33.86"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 18 еу : 42 Биста : 110см/43.31" Ракав : 59СМ/23.23" половината : 94см/37.01" Должина : 87см/34.25"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 20 ЕУ : 44 БИСТА : 116СМ/45.67" ракав : 60см/23.62" половината : 98см/38.58" должина : 88см/34.65"големина : ххххл Сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 46 биста : 122см/48.03" ракав : 61см/24.02" Половината : 102см/40.16" ДОЛЖИНА : 89СМ/35.04"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 24 еу : 48 биста : 124см/48.82" ракав : 62см/24.41" Половината : 106СМ/41.73" Должина : 90см/35.43" Должина на ракавот : краток ракав. Специјални Одблесокот Ракав/V-вратот/Возбуда Сплетка Дизајн. Деколте : V-вратот. Должина На Фустанот : Кратка. Што Добивате : 1 Х Фустан. летен фустан, летни фустани 2023,макси фустан, летни фустани, женски фустани, летни фустани за жени 2023 макси, фустани за жени 2023 работа, плус големина фустан,женски летни фустани, плус големина летни фустани.

Им се допаѓа и на купувачите..