• Ново
За Жени Фустани Фустан Плус Без Ракави Дами Камуфлажа V-Јака Големина Долга Туника Симпатична Зима Макси Женски Фустан
zoom_in

За Жени Фустани Фустан Плус Без Ракави Дами Камуфлажа V-Јака Големина Долга Туника Симпатична Зима Макси Женски Фустан

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Секојдневно што добивате : 1 х Женски Фустан5.Голема еластичност4.Кул Серпентинско Печатење : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Тип На Шема : Печатење Материјал : Полиестеро2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Должина На облека : Стил На Должина На Глуждот : Секојдневна јака : V-сезона На вратот : Пролет, Лето, Aut,Зимска Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-92см/28,35-36,22" Половината : 64см/25,20" Должина : 145см/57,09"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 78-98см/30,71-38,58" Половината : 70см/27,56" Должина : 146см/57.48"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 84-104см/33.07-40.94" половината : 76см/29.92" должина : 147см/57.87"ГОЛЕМИНА : XL сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 90-110см/35.43-43.31" половината : 82см/32.28" ДОЛЖИНА : 148 CM/58.27"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 96-116cm/37.80-45.67" половината : 88cm/34.65" ДОЛЖИНА : 149cm/58.66"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 102-122cm/40.16-48.03" половината : 94cm/37.01" должина : 150cm/59.06"големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 108-128 CM/42.52-50.39" половината : 100cm/39.37" должина : 151cm/59.45"големина : xxxxl сад : 18 велика БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 114-134см/44.88-52.76" половината : 106см/41.73" должина : 152см/59.84" фустан женски ПЛУС БЕЗ РАКАВИ ДАМИ КАМУФЛАЖА v-јака макси големина долг фустан женски фустан туника фустани за летни слатки зимски фустани. Дебелина : Стандард. Материјал : Полиестер. 3.Одлично За Забава, секојдневно, Сигурен Сум дека ќе Ви се Допадне!. Што Добивате : 1 Х Женски Фустан. фустани. црни фустани за жени коктел. женски фустани за свадба гостин. фустани за жени 2023 забава секси.

Им се допаѓа и на купувачите..