• Ново
Лилгиј Жените Висок Половината Здолниште Мода Удобен Мека Пати Почвата Гроздобер Лабава Плажа Заврши Макси Долги Фустани
zoom_in

Лилгиј Жените Висок Половината Здолниште Мода Удобен Мека Пати Почвата Гроздобер Лабава Плажа Заврши Макси Долги Фустани

DEN 574.08

Износ
check Во продавницата.

Женски Мода Висок Половината Пати Почвата Гроздобер Лабава Плажа Заврши Макси Долго Здолниште ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни 2.Прилика : Секојдневно носење, вокација, датуми, училиште, работа, улично носење итн 3.Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. 4.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. 5.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Стил На Полиестер : Должина На Патување Со Темперамент : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Големина На Здолниште Со 1xwomen. Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Половината Должина XL X-Големи 10 14 40 72-92см/28.35-36.22" 106см/41.73" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72-92см/28.35-36.22 "Должина : 106см/41.73" Материјал : мека и пријателска за кожата ткаенина, не е лесно да се збрчка или избледи по миењето. Дизајн : Стилска удобност, Лесна, Еднобојна, Вратоврска, Цветна, разновидни бои и дезени се дизајнирани да ви овозможат повеќе избори. Прилики : Погоден за секојдневно носење, плажа, училиште, одмор,роденден,забава, теретана, настап. Рачно / Машинско перење, закачете суво, не избелувајте. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Им се допаѓа и на купувачите..