• Ново
Машки Пролет И Лето Кул Полудолг Ракав Кардиган Сите Печатени Антички Кошули Без Јака Класични Маици За Мажи Машки Кошули
zoom_in

Машки Пролет И Лето Кул Полудолг Ракав Кардиган Сите Печатени Антички Кошули Без Јака Класични Маици За Мажи Машки Кошули

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Сезона : Лето. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Декорација : Печати. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Долго. Јака : Кружен Врат. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Што добивате : 1 Х Табела Со Големина на Кошула : . Големина : S Биста : 109cm/42.91" Рамо : 36cm/14.17" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 73cm/28.74"Големина : M Биста : 114cm/44.88" Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 75cm/29.53"Големина : L Биста : 120см/47.24" рамо : 38см/14.96" ракав : 60см/23.62" должина : 77см/30.31"големина : xl биста : 127см/50.00" рамо : 39см/15.35" ракав : 63см/24.80" должина : 79см/31.10"големина : xxl биста : 133см/52.36" рамо : 40см/15.75" ракав : 66см/25.98" должина : 81см/31.89"големина : хххл Биста : 139см/54.72" рамо : 41см/16.14" ракав : 69см/27.17" должина : 83см/32.68" инструкции за перење : Рачно Перење Со ладна вода, не висат или линија сува,одвојување перење. МАТЕРИЈАЛ Кошула Лесен, Мек и Удобен, Секојдневен, Пријателски За Кожата, Опуштено Вклопување, Лежи Погоден За сите Сезони. Дизајниран Да Биде Лесен Без Најголемиот Дел, За Вежбање, Извршување Задачи Или Лежење. Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Вистинската Слика Пред Да Поставите.

Им се допаѓа и на купувачите..