• Ново
Американска облека машки Раглан Три Четвртини Ракав Маица
zoom_in

Американска облека машки Раглан Три Четвртини Ракав Маица

DEN 480.00

Износ
check Во продавницата.

3.6 мл.(САД) 6 мл.(КАЛИФОРНИЈА), 50/50 чешлани прстени памук/полиестер, Унисекс стил, Тенок фит, 3/4" врзување на ребрата на вратот, раглан 3/4 ракави, 1" раб со двојна игла, долниот раб На Работ, Странични рабови, етикета со Брич Со Двојна сатенска брич 3,6 мл.(САД) 6 мл.(КАЛИФОРНИЈА), 50/50 чешлан памук/полиестер. Унисекс стил. Тенок фит. 3/4" вратот ребро врзување. Раглан 3/4 ракави. 1 " двојна игла ракав полите. Преклопете го долниот раб на работ. Странични рабови. Двојно-сатен брич етикета.

Им се допаѓа и на купувачите..