• Ново
Менс Хелиум Техника Краток Ракав Џерси Маица Маица Армија Хедер Стоун-ХХХ-Големи 232062-7517-22
zoom_in

Менс Хелиум Техника Краток Ракав Џерси Маица Маица Армија Хедер Стоун-ХХХ-Големи 232062-7517-22

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

МАРКА : FXR Повеќе Информации : брзо-сува завршеток ракави со подолга должина опашка за зголемена покриеност при возење екран печатени логоа190gsm 80% полиестер / 15% памук / 5% спандекс интерлок книтфкср Хелиум Техника Краток Ракав Џерси Армија Хедер/Камен Големина : ХХХ-Голем Дел Број : 232062-7517-22 брза сува завршница. Ракави со подолга должина. Капка опашка за зголемена покриеност при возење. Печатени логоа на екранот. 190гсм 80% полиестер / 15% памук / 5% спандекс интерлок плете.

Им се допаѓа и на купувачите..