• Ново
Капрезе Мажи Ревер Маица За Вратот Лабави Џебови Блуза Маица За Плажа Кошули Со Кратки Ракави
zoom_in

Капрезе Мажи Ревер Маица За Вратот Лабави Џебови Блуза Маица За Плажа Кошули Со Кратки Ракави

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Работат Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Каки, Зелена, Сина, Сива, Розова, Црна, Жолта (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Лен Памук Деколте : Ревер Должина на вратот : Кратки Ракави Сезона : пролет, лето, Aut, Зима Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, Џогирање, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Ленен памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Копчиња Надолу. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Мажи Празнични Блузи На Плажа, Машка Маица За Вратот Со Ревер,Блузи Со Кратки Ракави, Машка Блуза Со Копче Со Кратки Ракави, Машка Летна Маича4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Хавајска Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза Со Кратки Ракави, Секојдневна Маица, Летна Маица на Плажа. Материјал-30%Лен 70%Памук. Ткаенината е мека и удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Хавајски Кошули За Мажи, Мала Тежина, Кратки Ракави, Вратот На Ревер, Копче Надолу Маичка, Хавајски, Опуштено Одговара Летна Кошула. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Со Големина.

Им се допаѓа и на купувачите..