• Ново
Инктастична Благодарна И Благословена Со Две француски Булдози Маица
zoom_in

Инктастична Благодарна И Благословена Со Две француски Булдози Маица

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Благодарна И Благословена Маица со Слатки француски булдози. Инктастична Благодарна и Благословена Со Два француски Булдози Маица За Возрасни Машки Кралски Сини ХХХХЛ. Идеален есенски роденденски подарок за француски булдог мајки!. Совршен подарок за домаќинот На Денот на Благодарноста за љубителите на Французите. Благодарна И Благословена Маица со Слатки француски булдози. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. среќен бик љубител на кучиња сакам кучиња остава dogs џмг менс облека за возрасни маици маици.

Им се допаѓа и на купувачите..