• Ново
Машки Перформанси Со Долги Ракави Маица Пакет
zoom_in

Машки Перформанси Со Долги Ракави Маица Пакет

DEN 560.00

Износ
check Во продавницата.

100% полиестерски дрес плете ткаенина без пречка; етикета за пренос на топлина; Аквафкс® Својства На Фитил; Фрешкар® Антимикробни Својства; двојна игла ? ракави и долниот раб; ребро плете ? јака (без врвен бод); Гилдан Машки Перформанси Маица Со Долги Ракави 3 Пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..