• Ново
Хаите Менс Ревер Вратот Долг Ракав Маица Редовно Се Вклопуваат Копче Надолу Врвови Секојдневно Носат 3д Дигитално Печатење Стојат Јака Маица
zoom_in

Хаите Менс Ревер Вратот Долг Ракав Маица Редовно Се Вклопуваат Копче Надолу Врвови Секојдневно Носат 3д Дигитално Печатење Стојат

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица Со Јака За Стоење, Маица Со Долги Ракави, Секојдневна Блуза, Летна Плажа Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Јака За Стоење, Копчиња Боја : Бела, Сина, Жолта, Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : полиестернеклин : Должина На Јаката : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки и удобни кошули со долги ракави, широки кошули, вратот на реверот и дизајнот на четири копчиња, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, слободно време, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или момче Содржина на пакетот : 1 Х Машки Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Маица За Летна Плажа. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Кошули Со Копчиња За Мажи, Мала Тежина, Долги Ракави, Врат На Ревер, Маичка Со Копчиња, Цветен Принт, Летна Кошула Со Опуштено Вклопување. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Им се допаѓа и на купувачите..