• Ново
Инктастична Маица Такосаурус
zoom_in

Инктастична Маица Такосаурус

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Такосаурус! Вкусниот и крцкав диносаурус што секој го сака. Особено со салса. Смешен подарок за секој што сака диносауруси и тако. Инктастичен Такосаурус Маица За Возрасни Машки Каролина Сина Л. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. тако диносаурус смешен хумор мексиканска храна менс облека за возрасни маици маици.

Им се допаѓа и на купувачите..