• Ново
Менс Клементин Три-Бленд Екипажот Мета
zoom_in

Менс Клементин Три-Бленд Екипажот Мета

DEN 399.52

Износ
check Во продавницата.

1680-denier polyerlocking повлекува рачно наредени внатрешни компресивни ремени големи надворешни џебови со патентиздржлива рачка за држење на дното и меки рачки за држење на врвни скејт тркала големина : 22 x 12 x 12 Менс Клементин Три-Мешавина На Екипажот На Екипажот.

Им се допаѓа и на купувачите..