• Ново
Машка Тешка Памучна Маица со Џеб Пакет
zoom_in

Машка Тешка Памучна Маица со Џеб Пакет

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

5.3 мл., 100% Памучна розова Боја, Безбедносна Зелена, Неонска Зелена, Графитна Хедер и Хедер Сјајна Орхидеја се 50/50 памук/Полиестерска безшевна двојна игла 7/8" колартапиран врат и рамо-далеку етикетирањеделна игла левиот џеб на градите, џебот со двојна игла, ракавот и долниот дел на полите-свртени за да се елиминираат централните набори Зелената Безбедност Е Во Согласност Со анси / исеа 107 Високи стандарди за видливост Зелената Е 50/50 Мешавина Гилдан Менс Тешка памучна маица Со Џеб 2 Пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..