• Ново
Мажи 6. оз. Ултра Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави
zoom_in

Мажи 6. оз. Ултра Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

100% претходно испукан памук; шиење со двојна игла во текот; снимено рамо до рамо; ребрести манжетни;? јака; Сивата Пепел е 99/1; Спортската сива е 90/1; Темната Хедер, Безбедносната Зелена И Безбедносната Портокалова се 50% Памук, 50% полиестер; Гилдан Менс 6,1 мл. Ултра Памучна Маица Со Долги Ракави 5 Пакети.

Им се допаѓа и на купувачите..