• Ново
Машки Врв На Светот Загреани Црвени Небраска Хаскери Надвор Работа Маица
zoom_in

Машки Врв На Светот Загреани Црвени Небраска Хаскери Надвор Работа Маица

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Земете Било Кој Небраска Хаскери погледнете на следното ниво со носење На Оваа Работа Маица Од Врвот на Светот. Се одликува со печатена графика и екстра-мека ткаенина. Подгответе го секој ден за игра на облека со оваа кошула Со Лушпи Од Небраска. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Полиестер. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Графика за печатење на екранот. Официјално лиценциран. Бренд : Волшебна Облека. Краток ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..