• Ново
Машка Раглан Маица Гроздобер Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Врвот
zoom_in

Машка Раглан Маица Гроздобер Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Врвот

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Машка Раглан Маица Гроздобер Краток Ракав Тркалезен Врат Ден На Независноста Печатен Врв "ДОВОЛНО ЉУБОПИТЕН ДА ГО РАЗДЕЛИ ДОВОЛНО ВЕШТ ЗА ДА ГО СОСТАВИ повторно" Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени чевлиодличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири Сезони Повод : Рекреативен Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 еез top Size Bust Sleeve Length S106cm/41.73"32cm/12.60"70cm/27.56"M112cm/44.09"33cm/12.99"72cm/28.35"L118cm/46.46"34cm/13.39"74cm/29.13"XL124cm/48.82"35cm/13.78"76cm/29.92"XXL132cm/51.97"36cm/14.17"78cm/30.71"XXXL140cm/55.12"37cm/14.57"80cm/31.50"XXXXL148cm/58.27"38cm/14.96"82cm/32.28"XXXXXL156cm/61.42"39cm/15.35"84cm/33.07"XXXXXXL164cm/64.57"40cm/15.75"86cm/33.86" Size : SBust : 106cm/41.73"Sleeve : 32cm/12.60"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 112cm/44.09"Sleeve : 33cm/12.99"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 118cm/46.46"Sleeve : 34cm/13.39"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 124cm/48.82"Sleeve : 35cm/13.78"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 132cm/51.97"Sleeve : 36cm/14.17"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Sleeve : 37cm/14.57"Length : 80cm/31.50"Size : XXXXLBust : 148cm/58.27"Sleeve : 38cm/14.96"Length : 82cm/32.28"Size : XXXXXLBust : 156cm/61.42"Sleeve : 39cm/15.35"Length : 84cm/33.07"Size : XXXXXXLBust : 164cm/64.57"Sleeve : 40cm/15.75"Length : 86cm/33.86" Табела Со Големини : Големина : С биста : 106см/41,73" Ракав : 32см/12,60" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 112см/44,09" Ракав : 33см/12,99" Должина : 72см/28,35"Големина : Л Биста : 118см/46,46" Ракав : 34см/Должина од 13,39" : 74см/29,13"големина : xl Биста : 124см/48,82" Ракав : 35см/13,78" Должина : 76см/29,92 "_ материјал : мек и Удобен краток ракав хенли ленени кошули за мажи,лесни и дише,не Се Намалуваат и бледнеат,ја отстрануваат влагата.★. Дизајн на стил : Машки кошули за вратот хенли,Лежерна машка ленена кошула со кратки ракави со џебови на градите,Преден Дел На Копчето,Јака За Држење, избрани детали за копчето.Цврсти Бои,. ●Натпревар : овие стилски тенки кошули со кратки ракави може лесно да се совпаднат со панталони за облекување,панталони,фармерки и чино.

Им се допаѓа и на купувачите..