• Ново
Борење Тато Возрасни Долги Ракави Маица
zoom_in

Борење Тато Возрасни Долги Ракави Маица

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа спортска кошула го содржи текстот "Борење Тато" на предната страна во црно На Маица Со Долги Ракави За Возрасни. Снимено вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Дише 6,1 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Контактирајте не за масовна продажба.

Им се допаѓа и на купувачите..