• Ново
Фрешлок Лето Плус Големина Печатење Блузи Машка Маица Краток Ракав Печатени Лето Круг Вратот Врвен Тренд Секојдневен Дуксер, Небесно Сина Л
zoom_in

Фрешлок Лето Плус Големина Печатење Блузи Машка Маица Краток Ракав Печатени Лето Круг Вратот Врвен Тренд Секојдневен Дуксер,

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Машка Маица Со Кратки Ракави Печатен Врвен Тренд На Летен Круг На Вратот Секојдневен Дуксер Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени чевлиодличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири Сезони Повод : Рекреативен Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 еез top Size Bust Shoulder Sleeve Length S106cm/41.73"46cm/18.11"25cm/9.84"71cm/27.95"M112cm/44.09"48cm/18.90"26.5 cm/10.43"74cm/29.13"L118cm/46.46"50cm/19.69"28cm/11.02"77cm/30.31"XL124cm/48.82"52cm/20.47"29.5 cm/11.61"79cm/31.10"2 XL130cm/51.18"54cm/21.26"31cm/12.20"81cm/31.89"3 XL135cm/53.15"56cm/22.05"32.5 cm/12.80"84cm/33.07" Size : SBust : 106cm/41.73"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 71cm/27.95"Size : MBust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 26.5 cm/10.43"Length : 74cm/29.13"Size : LBust : 118cm/46.46"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 28cm/11.02"Length : 77cm/30.31"Size : XLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 29.5 cm/11.61"Length : 79cm/31.10"Size : 2 XLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 31cm/12.20"Length : 81cm/31.89"Size : 3 XLBust : 135cm/53.15"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 32.5 cm/12.80"Length : 84cm/33.07" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 106см/41,73" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 25см/9,84" Должина : 71см/27,95"Големина : М Биста : 112см/44,09" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 26,5 см/10,43" Должина : 74см/29,13"големина : l биста : 118cm/46.46" рамо : 50cm/19.69" ракав : 28cm/11.02" должина : 77cm/30.31"големина : xl Биста : 124cm/48.82" рамо : 52cm/20.47" ракав : 29.5 cm/11.61" должина : 79cm/31.10"големина : 2xl биста : 130cm/51.18" рамо : 54cm/21.26" ракав : 31cm/12.20" должина : 81cm/31.89" мек и цврст - Изработен Од висококвалитетен материјал со поголем број на бод и Армирани рабови на рамената за долг живот. КЛАСИЧЕН СТИЛ-редовно вклопување со кратки ракави со ребрести врат на екипажот. КВАЛИТЕТЕН ОСНОВЕН-да се носат насекаде со сѐ, за вежбање или дружење. БРЗО СУШЕЊЕ : дише и лесна ткаенина што ја отстранува влагата, која ве одржува ладни и суви. ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ : Заштитете ја кожата од Штетните Ефекти на Сончевото УВ Зрачење.

Им се допаѓа и на купувачите..