• Ново
Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2007 година- Мини Купер хечбек
zoom_in

Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2007 година- Мини Купер хечбек

DEN 174.08

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедиме широк спектар на компоненти за замена со висок квалитет, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден заграда за предните регистарски таблички за замена, за основни модели, за основни модели, за основни модели, за основни модели, за основни модели, за основни модели, за основни модели, за основни модели, за основни модели Без Johnон Купер. Тој е дизајниран да ја замени постојната регистарска табличка BRKT. Тоа одговара на вашиот хечбек од 2007-2013 година Мини Купер. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, се вклопува во 2007-2013 година Mini Cooper Hatchback за основни модели без Johnон Купер, изработен од полипропилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2013 Mini Cooper Roadster 2007-2012,2014-2015 Mini Cooper и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..