• Ново
Единствени поволни цени за женски платформи платформа за потпетици на потпетици
zoom_in

Единствени поволни цени за женски платформи платформа за потпетици на потпетици

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Овие уникатни поволни сандали со потпетици со потпетици се карактеризираат со римски стил на чевли, висока потпетица на стилоти, а сандалите со кафез со ниска платформа обезбедуваат утеха за вашето патување. Лесно е да се спарите со омилени фармерки од тексас, шорцеви, здолништа и вашето секојдневно секојдневно носење, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. - потпетица до пети - висина на потпетици - Висина на платформата6 - 4 - 36 - 9 - 4 5/ 7 - 17 - 5 - 37 - 9 1/4 - 4 5/7 - 17,5 5,5 38 - 9 1 /2 - 4 5/7 - 18.5 6,5 39 - 9 5/7 - 4 5/7 - 19 - 7 - 40 - 10 - 4 5/7 110 - 8 - 41 - 10 1/4 - 4 5/7 - 1 Единствени поволни цени за платформа за женска платформа за потпетици од сандали вампир : Faux велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Сандали на Гладијатор. Потпетица на платформа. Стилето пета. Отворен пети.

Им се допаѓа и на купувачите..