• Ново
Women'sенски сатен посочен од пети на глуждот на глуждот
zoom_in

Women'sенски сатен посочен од пети на глуждот на глуждот

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Покажете го елегантен стил кога го носите овој пар пумпи за пети. Овие пумпи за стилоти имаат пенлива лента за глужд на глуждот, што е во спротивност со дизајнот на горниот дел од ткаенината Sateen и D’Orsay. Тенок 3,5-инчен потпетици го комплетира дизајнот. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал за надворешни работи : Ткаенина над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..