• Ново
College Collection omensенски Lorelei Tru Comfort Foam Open Toe Toe High Stiletto Pumps
zoom_in

College Collection omensенски Lorelei Tru Comfort Foam Open Toe Toe High Stiletto Pumps

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Носено преземање на стаклото на Пепелашка. Колекцијата „Лорели потпетици од ourурна“ има меки материјали направени од човекот и удобна пена од 4 мм tru ™ подножје што ве одржува да танцувате удобно долго по полноќ. Јасната винилска лента и потпетицата на стилето го прават овој дизајн одговара за принцеза. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..