• Ново
Уникатни поволни цени за женски зашилени пети на пети на пети слајдови за петици
zoom_in

Уникатни поволни цени за женски зашилени пети на пети на пети слајдови за петици

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Единствени поволни цени, женските зашилени пети лак, стилови на потпетици на пети, кои се наоѓаат во врска со зашилената пети, овие слајдови со потпетици со потпетици на потпетици се лизгаат на потпетицата Стилето, лесно е да се совпадне со вашиот фустан, панталони или која било облека. Погоден вашиот секојдневен живот со лизгање на стилови на потпетици. Проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Табела со големина (во инчи). Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - потпетица до пети - висина на пета. 5,5 - 3.5 36 -8 3/4 2 3/8. 6 4 - 37 9 2 3/8. 7 5 - 38 9 1/4 - 2 3/8. 8 6 - 39 9 5/8 - 2 3/8. 9 7 - 40 - 10 - 2 3/8. 9,5 - 7.5 41 -10 1/8 - 2 3/8.

Им се допаѓа и на купувачите..