• Ново
Ournourneуни колекција женски роми токави високи пумпи за отворени пети
zoom_in

Ournourneуни колекција женски роми токави високи пумпи за отворени пети

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Секогаш ќе бидете подготвени да ги заслепувате сите во собата во Роми од колекцијата на ourурни. Оваа сандала од лента за пети е направена со постепено стапало и еластични вегански кожни нагоре, прицврстени со каиш. Фаукс бисер мониста го круниса пети за гламурозен изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..