• Ново
Ournourneyе се лизне ширина на ширина на кристал со ширина на ниско ниво на пети на стилоти
zoom_in

Ournourneyе се лизне ширина на ширина на кристал со ширина на ниско ниво на пети на стилоти

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Подгответе се да го покажете вашиот класичен и симпатичен стил со Crystol потпетиците од колекцијата Journee. Дизајнот на лизгање се одликува со мека кадифена ткаенина горниот дел што е украсена со шармантен лак акцент на пети. Задебелената потпетица и широко распространетост на широката ширина се наредени со подлога за да се обезбеди удобност и стил. Совршено за секоја посебна пригода, потпетиците на Кристал се крајната гардероба неопходна за модниот таков гал кој сака да се истакне од толпата. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..