• Ново
Ournourneуни колекција женски маркела широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети
zoom_in

Ournourneуни колекција женски маркела широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес. Оваа зашеметувачка пета, која има сатенски ткаенини, широко ширина на нозете, подлежена влошка и каиш со затворач околу неа, е идеална за вашата претстојна ноќна ноќ. Оваа силуета без грб е завршена со зашилен пети и мила за да се добие гроздобер изглед. Со пумпата Маркела на нозе, сигурно ќе бидете belle на топката. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..