• Ново
Уникатни поволни цени за женски тркалезни пети од пети на пети на глуждот на глуждот
zoom_in

Уникатни поволни цени за женски тркалезни пети од пети на пети на глуждот на глуждот

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Овие потпетици на ленти за глуждот имаат елегантна ПУ Горна и потпетица на Стилето за да додадат допир на висина и стил на вашиот секојдневен изглед. Носете ги овие за да работите за професионален изглед, но исто така изгледате симпатично по часови со лентата за глуждот. Ако имате бунион или широко стапало, предлагаме да купите половина големина. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ Пети до пети - висина на потпетицата Висина на платформата6 - 4 36 - 9 - 3 7/8- 1/26.5 - 4.5 37 - 9 1/8 - 3 7/8 1/27 5 38 - 9 1/4 - 3 7/8- - 1/28 6 - - 39 - 9 5/8 - 3 7 /8-1/28.5-6.5 40 - 9 3/4 - 3 7/8- - 1/29,5 7,5 41 - 10 1/8 3 7/8 - - 1/2 Единствени поволни цени за женски тркалезни пети Стилето потпетици на глуждот пумпи за пумпи : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Тркалезна пети. Стилето пета. Лента за глуждот. Подготвена влошка.

Им се допаѓа и на купувачите..