• Ново
Ournourneeе женски жени Марза Тру удобна пена со средна потпетица пумпи за пети
zoom_in

Ournourneeе женски жени Марза Тру удобна пена со средна потпетица пумпи за пети

DEN 480.00

Износ
check Во продавницата.

Нашите потпетици на Марза Стилето од колекцијата ournouree ќе ве натераат да шетате со комплименти насекаде каде што одите. Овој изглед може да стане ваш нов фаворит со нивната луксузна веганска кожа, лесни ленти за пуфција и влез во задниот патент. Како бонус, нивната 5 мм удобна пена ™ honsole и отворено плоштад пети ќе ги остават нозете да го прават среќниот танц за тоа колку удобно ќе се чувствуваат. Висина на пета : 3 3/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 5 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 3/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 5 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 3/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 5 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Секојдневен. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..