• Ново
Ournourneyе женски калиопе Тру удобна пена отворена пети високи пумпи за стилоти
zoom_in

Ournourneyе женски калиопе Тру удобна пена отворена пети високи пумпи за стилоти

DEN 480.00

Износ
check Во продавницата.

Облечете го нагоре или надолу; Колекцијата Calliope By Journee работи со сè. За целодневна удобност, овој едноставно стилски стил има 4 mm TRU Comfort Foam ™ стапало и мека веганска кожа. Овој трендовски стил е комплетиран со пумпа потпетица и наредени ленти. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..