• Ново
Единствени поволни цени за платформа за платформа за потпетици на потпетици
zoom_in

Единствени поволни цени за платформа за платформа за потпетици на потпетици

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Овие пумпи за потпетици на глуждот имаат печатена печатена горната и потпетица за стилови за да додадат допир на висина и стил на вашиот секојдневен изглед. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Висина на потпетицата - Висина на платформата6 4 - 36 - 9 - - 3 7/8 - 5/86.5 - 4,5 37 - 9 1/8 3 7/8 - 5/87 5 - 38 - 9 1/4- - 3 7/8 - 5/88 6 - 39 - 9 5/8 3 7/8 - 5/88,5 - 6,5 40 - 9 3/4 3 7/8 - 5/89,5 - 7,5 41 - 10 1/8 3 7/8 - 5/8 Единствени поволни цени за платформата за жени Hound Stooth Pumples Pumps Hound Stooth Printed. Платформа. Лента за глуждот. Стилето пета. Потпетици пумпи. Вамп : ткаенина; Аутсала : гума; Пета : Абс.

Им се допаѓа и на купувачите..