• Ново
Стерлинг Сребрен Поплочен ЦЗ Единечни Индивидуални Ушни Манжетни Стерлинг Сребрени Обетки
zoom_in

Стерлинг Сребрен Поплочен ЦЗ Единечни Индивидуални Ушни Манжетни Стерлинг Сребрени Обетки

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Овие прекрасни популарни обетки се многу барани да се носат за секоја пригода. Материјал : Основно - Чистота : 925, И Заврши : Полиран, И Камен Тип_1 : Кубни Цирконија (ЦЗ), И Камен Боја_1 : Јасно, И Должина На Точка : 7,5 мм, И Позлата : Родиум, И Материјал : Основно : Сребро, И Комплетноста : Заврши (сите камења вклучени), И Камен Третман_1 : Синтетички, И Точка Тежина У/М : гм, и Ширина На Точка : 12,5 Мм, и тип на производ : накит и тип На Накит : Обетки И Продадени По Единица : Секоја, И ПОЛ : женска и Текстура : Поплочување И Материјал : Примарна боја : Бела и Затворање обетки : Не Прободен И Тип На Обетка : Обрач и предмети По Пакување : 1, и боја на позлата : Сребрен Тон, И Метод На Создавање Камен_1 : синтетички и стил на Обетка : манжетна За уши. Висококвалитетен Накит и Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС.

Им се допаѓа и на купувачите..