• Ново
Примарна сребрена Сребрена родиум-позлатена Розова Слатководна Култивирана Копче Бисерни Обетки
zoom_in

Примарна сребрена Сребрена родиум-позлатена Розова Слатководна Култивирана Копче Бисерни Обетки

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Дајте гламурозен шмек на вашиот изглед со овој пар прекрасни сребрени обетки од обетка. Овие прекрасни обетки имаат прекрасни розови слатководни бисери со копчиња од 10-11 мм за шармантен изглед. Обезбедени со пост и притисни назад затворачи за безгрижно движење.Метална Тежина : 0,28 Грама Накит Тип : Фино Обликување Тип : Студгендер : женско затворање : Триење Пост И Туркање Назад Метал : Стерлинг Сребрена Боја : Бели Димензии : 10-11ммсолиден Бисер Детали : Тип : Слатководна Културна Бисерна Боја : Розова Форма : Копче Големина : 10-11ммквантитет : 2 вашата ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Канада Сребро, Родиум, Цврст, Пост И Туркање Назад, Слатководен Културен Бисер.

Им се допаѓа и на купувачите..