• Ново
Портокал килибар француски Клип Обетки Во Сребро
zoom_in

Портокал килибар француски Клип Обетки Во Сребро

DEN 160.00

Износ
check Во продавницата.

Комплетирајте го вашиот изглед со овие сребрени обетки од природен Килибар. Овие портокалови килибарни обетки се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со дизајнерски амбиент, овие Килибарни обетки во уникатна форма се деликатно изработени во Сребро. Среброто Од 925 со завршна обработка на родиум, нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие капки обетки за жени прават прекрасен подарок. Портокал килибар француски Клип Обетки во Стерлинг Сребрен Килибар. Природен Килибар. Капка обетки поставени во 925 Сребро. Портокалова боја скапоцен камен. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Им се допаѓа и на купувачите..