• Ново
Стерлинг сребрена диско топка со брада, прилагодлива нараквица за боло
zoom_in

Стерлинг сребрена диско топка со брада, прилагодлива нараквица за боло

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа стилска прилагодлива има топки со диско -брада на нараквица за лизгач на ланец, што ќе додаде дополнителен допир на шарм на вашиот изглед. Направено од фино сребро сребро. Стерлинг сребрена диско топка со брада, прилагодлива нараквица за боло : Изработена во сребро. Прилагодлива нараквица. Фацетирани мониста.

Им се допаѓа и на купувачите..